Przejdź do treści

O urządzeniu THERMOMIX® TM6

CO TO JEST THERMOMIX® I CZY WARTO GO KUPIĆ?

Thermomix® TM6 to kulinarna rewolucja, dzięki funkcjom takim jak: Wysokie Temperatury, Sous-vide, Wolne Gotowanie oraz Fermentowanie. Ponadto platforma Cookidoo® jest zintegrowana z urządzeniem i łączy się z nim w czasie rzeczywistym. Dzięki temu Twoje wybrane przepisy czy utworzone kolekcje, są automatycznie dostępne na ekranie urządzenia.

Kupując Thermomix® TM6 otrzymujesz:

– Podstawową książkę kucharską „Proste pomysły”,
– Akcesoria tj. koszyczek, miarka, motylek, osłona przed rozpryskiwaniem, przystawka Varoma®,
–  6 miesięcy bezpłatnego dostępu do portalu przepisów Thermomix® Cookidoo®.

Jeżeli zastanawiasz się czy warto kupić TM6, to moja odpowiedź brzmi: z całą stanowczością TAK, warto! Można kupować różne sprzęty, zagracać swoją przestrzeń w kuchni, wydawać na nie mnóstwo pieniędzy (sama podlicz, ile trzeba wydać np. na dobry mikser, blender, robot do wypiekania chleba, parowar, wolnowary, krajalnice). A tak na prawdę wystarczy mieć Thermomix, który łączy w sobie funkcje wielu różnych sprzętów. Zaoszczędzicie dzięki nim nie tylko miejsce w swojej kuchni, ale również pieniądze przygotowując wiele posiłków w domu, zamiast kupować w sklepie lub restauracji.  Dzięki swoim niezwykłym możliwościom, Thermomix jest w stanie przyspieszyć i ułatwić przyrządzanie posiłków. Ułatwia gotowanie, śmiało mogę powiedzieć, że gotowanie z Thermomix-em jest dziecinnie proste. Sama użytkuję go w swojej kuchni na codzień i poznałam go na tyle dobrze, że mogę wypowiadać się czy warto mieć w swojej kuchni Thermomix. 

Jednym z głównych atutów Thermomix-a jest jego łatwość użycia, co powoduje, że łączy w kuchni całe pokolenia. Urządzenie jest wyposażone w wyświetlacz dotykowy, dzięki czemu można łatwo wybierać i kontrolować różne funkcje i programy. Co więcej, Thermomix jest wyposażony w szereg gotowych przepisów, dzięki aplikacji Cookidoo, które można łatwo wybrać i wykonać, co umożliwia szybkie i proste przyrządzanie posiłków. W Thermomix-ie wykonamy również z łatwością swoje przepisy, dzięki ustawieniom manualnym. Kolejną zaletą Thermomixa jest jego wysoka jakość wykonania. Urządzenie jest wykonane z najlepszych materiałów i jest objęte długą gwarancją, co gwarantuje jego trwałość i niezawodność. Thermomix jest łatwy w czyszczeniu, co pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek w trakcie sprzątania po gotowaniu. Podsumowując, Thermomix to niezwykle przydatne i innowacyjne urządzenie kuchenne, które może znacznie ułatwić i przyspieszyć gotowanie. Jeśli szukasz wygodnego i wydajnego rozwiązania do swojej kuchni, to Thermomix jest idealnym wyborem.


Zastanawiasz się nad zakupem urządzenia Thermomix?

Zadzwoń lub napisz do mnie!

 

Przedstawiciel handlowy Thermomix Patrycja Gieniec

 

tel: 721-667-009

Przedstawiciel-Thermomix-Nowy-Sącz