Przejdź do treści

Kontakt

Kontakt

Patrycja Gieniec – Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Z dumą podróżuję po całej Polsce, aby przedstawić Państwu to innowacyjne urządzenie kuchenne. Istnieje również możliwość spotkania się online podczas tzw. Thermowizji. Wystarczy umówić się ze mną w dogodny dla obu stron dzień, godzinę oraz wybrać komunikator na którym będziemy się mogli spotkać. Przedstawię Ci możliwości sprzętu, zobaczysz jak wygląda jego użytkowanie oraz będę mogła odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Spotkanie jest tylko i wyłącznie z Tobą, możesz wygodnie w zaciszu domowym zobaczyć Thermomix w akcji.

Podczas moich prezentacji pokazuję, jak Thermomix może ułatwić codzienne życie i jak łatwo można przygotować zdrowe i smaczne posiłki.  Poruszam również tematy związane z oszczędnością czasu i pieniędzy, które można uzyskać dzięki naszemu urządzeniu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktu Thermomix lub chcesz umówić się na prezentację, jestem do Twojej dyspozycji.

Dane kontaktowe

Zadzwoń lub napisz SMS

721-667-009

Napisz

thermomixuj@gmail.comInstagramFacebook

Patrycja Gieniec – Przedstawiciel Handlowy Thermomix

Zapraszam Państwa na moje prezentacje, aby przekonać się osobiście o wszystkich zaletach Thermomix-a. Będzie mi niezmiernie miło gościć u Państwa i odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące urządzenia